Fransa Konsolosluğu Ankara

Fransa Konsolosluğu Ankara vize başvuru adımlarını kabul etmektedir. Bu aşamada D v C türü vize işlemlerini tamamlayabilirsiniz. D türü vizede kişilerin 90 günden fazla kalma durumu söz konusudur. C türü vizede ise 90 günden az kalacak olan kişiler düşünülmüştür. Paris Caddesi Numara 70, Kavaklıdere adresine gerekli olan belge teslim adımlarını anında tamamlayabilirsiniz. Fransa Konsolosluğu vize başvuru adımlarını ve diğer tüm takip adımlarını anında firmamız ile iş birliği içerisinde tamamlayabilirsiniz. Yetkililerimiz ile iletişim kurarak işlem akışımıza dair daha detaylı bilgi alma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Fransa Konsolosluğu İstanbul

Fransa Konsolosluğu İstanbul temsilciliği hem vize başvuru adımlarında hem de Fransa vatandaşlarının tenfiz işlemlerinde hizmet sunmaktadır. İstiklal Caddesi, 4 Taksim adresi aracılığı ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. pandemi sürecinde bazı işlem gruplarının online şekilde tamamlandığı da unutulmamalıdır. Bu nedenle bizzat gelmeden önce sizin işlem biriminizin hangi işlem akışı için uygun olduğuna dair ayrıca bilgi almanız verimli olacaktır.

Fransa Konsolosluğu İletişim

Fransa Konsolosluğu iletişim bilgileri aracılığı ile resmi sürece dair takip adımlarını tamamlarken aynı zamanda sürece dair aksaklık yaşadıysanız bunun da giderilmesi için başvuruda bulunabilirsiniz. +90-312-455-4545 ve +90-212-334-8730 telefon numaraları mesai saatlerinde eksiksiz şekilde destek sunmaktadır. Bu numaralar aracılığı ile yetkili birimlere anında erişim sağlama hakkınız olacaktır.

[email protected] mail adresi de aktiftir. Mail adresine hem sürece dair başvurularınızı iletebilir hem de aldığınız hizmete dair olumlu olumsuz yorumlarınızı bildirebilirsiniz. Bu konuda kısıtlama getirilmemiştir. Fransa Konsolosluğu iletilen maillere olabildiğince hızlı şekilde yanıt veren bir temsilci birimi oluşturmuştur.

Fransa Konsolosluğu Randevu

Fransa Konsolosluğu randevu işlemlerini en kısa sürede iletişim numaraları üzerinden tamamlayabilirsiniz. Sadece iletişim numaraları üzerinden değil aynı zamanda hazırlanan dijital ara yüzden de istifade etme hakkınız vardır. Bu dijital ara yüzde almış olduğunuz randevunun günü ya da saatini değiştirmek isterseniz anında yetkililer ile iletişime geçmelisiniz. Randevu alınırken size bu randevuya hangi belgeleri derleyerek gelmeniz gerektiği konusunda da bilgilendirme sunulacaktır. Bu şekilde resmi verilerin analiz edilmesi ve sürecin hızı artış gösterir.

Menü
Acil Vize